Herradura Reposado 0,7l 40%

Tak tato lahev jistě potěší chuťové pohárky každého milovníka tequily! Představujeme Vám Herradura Reposado, tequilu, která byla vyrobena ze 100 % modré Weberovy agáve a to podle tradičního stylu, který se co nejvíce podobá svému mexickému dědictví. Jedná se o nejdéle stárnoucí, běžně dostupné Reposado. Konkrétně zraje až 11 měsíců ve vypálených sudech z amerického bílého dubu. Díky tomu vděčí za hladký a nasládlý závěr, který postupně přecházející v jemnou chuť koření, ale o tom až později.

Koupit Herradura Reposado 0,7l 40%

Prvním pozoruhodným prvkem Herradura Reposado, kromě krásné jantarové barvy je chuť. Tato tequila má nádherné hebké střední tělo s tóny citrusů, medu, trávy a nádechu vanilky. Právě to vytváří komplexní a robustní chuťový profil. Závěr je dlouhý a sladký, je zde také cítit mírné aroma koření. Tato tequila jistě uhasí žízeň nebo dodá exotický šmrnc každému koktejlu.

Za druhé, tato tequila má výrazný vzhled. Láhev je vyrobena ze skla, s krásným a složitým designem, který zdůrazňuje její mexický původ. Barva Herradura Reposado je světle zlatavá, což jako celku dodává luxusnější vzhled. Štítek navíc zobrazuje pečeť značky a s vyraženou podkovou dále zdůrazňuje autenticitu produktu.

Závěrem, Herradura Reposado 0,7l 40% je perfektní volbou pro každého, kdo chce zažít chuť a kulturu Mexika. Tato tequila vnese jedinečnou chuť do každého koktejlu, takže je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečného a zvláštního. Ať už si jej vychutnáte samostatně nebo jako součást lahodného koktejlu, jistě Vás potěší svou jedinečnou chutí.

Na zdraví!

Výrobce / značka: Herradura
Země: Mexiko
Obsah alkoholu %: 40
Typ: Reposado
Objem: 0.7 l