Vignobles Vellas The Power of LOVE 0,7l 12,5%

Už jste někdy slyšeli o Vignobles Vellas, francouzském vinařství se sídlem v Languedoc-Roussillon ve Francii? Pokud ano, víte, že je to rodinný podnik, který vyrábí vína světové třídy více než 150 let. Jsou známí výrobou kvalitních vín s důrazem na terroir a řemeslnou zručnost. Do jejich nabídky patří nyní také Power of LOVE 0,7l 12,5% Rosé Vine, tak se na něj pojďme podívat.

Koupit Vignobles VellasThe Power of LOVE 0,7l 12,5%

The Power of LOVE je jedinečný a krásný výraz růžového vína, vytvořeného ze směsi hroznů Grenache, Cinsault a Syrah z vinic Vignobles Vellas z Languedocu. Výsledkem je bledá, růžovo-červená barva, která má komplexní chuťový profil s tóny čerstvých jahod, malin a peckovin spolu s náznaky okvětních lístků růže a koření. Na patře je víno lehké a světlé, s elegantní kyselinkou a přetrvávajícím závěrem.
Skvěle si jej vychutnáte s rybami, tapas či se sýry.

Stejně jako u všech vín Vignobles Vellas je také toto vyrobeno s ohledem na životní prostředí, tedy za použití organických a biodynamických postupů všude, kde je to možné, a za použití pouze přírodních, nízkointervenčních vinařských technik.

Vignobles Vellas The Power of LOVE 0,7l 12,5% je skutečně speciální, jeho příjemná komplexnost, krásná barva a závazek k šetrné výrobě vůči životnímu prostředí z něj činí nezbytnou součást sbírky každého milovníka růžového vína. Pokud tedy hledáte vzrušující a zajímavé růžové víno, Power of LOVE od Vignobles Vellas je skvělou volbou.

Výrobce / značka: Vignobles Vellas
Země: Francie
Kraj: Languedoc-Roussillon
Obsah alkoholu %: 12,5
Objem: 0.7 l
Kategorie: Růžové víno
Druh vína: Suché
Odrůda vína: Syrah, Cinsault
Barva vína: Růžová
Doporučená teplota podávání: 8 – 10 °C
Archivace: 0-3 roky