Maker’s Mark Cask Strength 0,7l 54,35%

Toto je Maker’s Mark ve své úplně nejčistší podobě. Rozhodně to není bourbon pro začátečníky, Maker’s Mark Cask Strength je pro nadšence, kteří touží po odvážnějších chutích. Tento bourbon je překvapivě jemný. Chuť je robustní, má teplou texturu s tóny karamelu, pečených ořechů a skořice, které poskytují nádherný, ochucený doušek. Hlubší náznaky nového koření, tmavého ovoce a nádech melasy to završují. Maker’s Mark Cask Strength má dlouhý závěr na přední straně jazyka a je harmonický bez drsné hořkosti.

Koupit Maker’s Mark Cask Strength 0,7l 54,35%

V roce 1840 vybudoval Taylor William Samuels rodinnou palírnu v městečku Loretto v Kentucky. Po šest generací se dědil tajný rodinný recept na výrobu bourbonu, až se v roce 1943 Bill Samuels starší rozhodl změnit zavedený styl, spálil 170 let starý rodinný recept a začal experimentovat s různými obilninami. Výsledkem je tato whisky, která je vyrobena z těch nejpečlivěji vybraných ingrediencí a zraje tak dlouho, dokud její chuť není maximálně dokonalá. I když se může zdát, že je čerstvým přírůstkem do Maker’s rodiny, ve skutečnosti byl Maker’s Mark Cask Strength vždy jádrem každého bourbonu, který značka této whisky vyrábí.

Jednoduše nejpovedenější Makers Mark všech dob, je lahvován v sudech bez chlazení a má tmavou jantarovou barvu. Nejlepší způsob, jak tuto lahev poznat, je ji vlastnit.

Výrobce / značka: Maker’s Mark
Země: USA
Kraj: Kentucky
Obsah alkoholu %: 54,35
Objem: 0.7 l