Martini Prosecco Extra Dry 0,75l 11,5%

Lahodné šumivé víno, které je v posledních letech stále populárnější, to je Martini Prosecco Extra Dry 0,75l 11,5%. Má jemnou, svůdnou chuť sladkých italských jablek a broskví s jemným citrusovým nádechem. Je to osvěžující nápoj, který je ideální pro každou příležitost, ať už je to romantický večer nebo večer s přáteli.

Koupit Martini Prosecco Extra Dry 0,75l 11,5%

Nápoj se vyrábí z hroznů Glera, které se pěstují v oblasti Veneto v Itálii. Víno pak zraje po dobu nejméně devíti měsíců. Prastará italská metoda appassimento se používá ke koncentraci chuti a vůně hroznů, víno je poté fermentováno v nerezových i dubových sudech. Výsledkem je lahodné a jemné šumivé víno s tóny zeleného jablka, broskve a lehkých citrusů.

Martini Prosecco Extra Dry je skvělou volbou pro všechny je to snadný nápoj, který si vychutnáte bez ohledu na příležitost. Kdybychom Vám měli přeci jen něco doporučit, skvěle se ale k předkrmům, rybím pokrmům a drůbeži. Vyzkoušejte sami! Existuje opravdu nekonečné množství možností, jak si vychutnat tento lahodný sekt. Ať už se podává před jídlem, během jídla nebo po večeři, toto prosecco Vás určitě potěší.

Značka Martini je pro některé více proslulá jako výrobce vermouthů, dnes se ale také pyšní oblíbenými šumivými víny, jako je právě toto prosecco. Je to hlavně z toho důvodu, že značka spolupracuje s více než 300 vinaři z celé Itálie.

Martini Prosecco Extra Dry 0,75l 11,5% si můžete koupit přes výše položený odkaz. Děkujeme!

Výrobce / značka: Martini
Země: Itálie
Kraj: Veneto
Obsah alkoholu %: 11,5
Styl: Extra Dry
Objem: 0.75 l
Druh vína: Brut
Barva vína: Bílá
Odrůda vína: Glera
Doporučená teplota podávání: 6 – 8 °C
Archivace: 0-3 roky