Anno Domini Prosecco DOC 0,75l 11%

Anno Domini Prosecco DOC 0,75l 11% je šumivé bílé italské víno, které zaručeně vykouzlí úsměv na rtech. Toto lahodné prosecco se vyrábí v oblasti Veneto v Itálii a vyrábí se z odrůdy Glera. Anno Domini nabízí tóny květinových a citrusových vůní s lehkou a jasnou chutí. Vyrábí se tradiční výrobní metodou, která zahrnuje druhotné kvašení vína v tancích a ne v láhvi. Chuť tohoto prosecca je mírně suchá, s čistým a soustředěným patrem a dlouhým závěrem. Ve vůni jsou cítit jablka a akátové květy.

Koupit Anno Domini Prosecco DOC 0,75l 11%

Tento osvěžující italský nápoj se dokonale hodí k široké škále předkrmů, hlavních jídel i dezertů. Lehké perlení z něj dělá skvělou volbu při popíjení jako aperitiv. Hodí se také k lehčím jídlům, jako jsou saláty, mořské plody nebo sushi. Když ho podáváte k dezertům, jako jsou sušenky, tvarohové koláče a crème brûlées, šumivé tóny Anno Domini Prosecca DOC 0,75l 11% pomohou vytvořit dokonalý závěr tohoto jídla.

Je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat šumivé italské víno. Toto bílé víno má úžasnou rovnováhu sladkosti a kyselost. Anno Domini Prosecco DOC 0,75 l 11% si jednoduše zamiluje každý.

Výrobce / značka: 47 Anno Domini
Země: Itálie
Kraj: Veneto
Obsah alkoholu %: 11
Objem: 0.75 l
Kategorie: Bílá vína
Druh vína: Extra dry
Barva vína: Bílá
Odrůda vína: Glera
Doporučená teplota podávání: 6 – 8 °C
Archivace: 0-3 roky