Roku Gin 0,7l 43%

Gin Roku pochází z destilatérského domu Suntory v Ósace, je zcela jedinečný a ztělesňuje chuť Japonska. Tento vysoce kvalitní gin se může pochlubit zejména výjimečnou kombinací přírodních bylin, které rostou pouze v Japonsku a jsou sklizeny tak, aby byla zachována jejich čerstvost a jedinečný charakter. “Roku“ znamená v japonštině 6. Pokud se pozorně podíváte na lahev, zjistíte, že také sklo má šest hran. Číslo šest můžeme nalézt také mezi ingrediencemi.

Koupit Roku Gin 0,7l 43%

V tomto prémiovém ginu je totiž obsaženo právě šest různých exotických koření a to za všechny roční období. Jsou to listy a okvětní lístky třešně za jaro, dva druhy zeleného čaje, Sencha a Gyokuro za léto, Sansho pepř za podzim a Yuzu kůra, což je japonský citron za zimu. A jelikož jde o gin, nesmí zde chybět ani jalovec, koriandr, kořen a semena anděliky, skořice a citrusová kůra..

Je jemný, svěží a čistý. Chuťově se zdá být Roku Gin 0,7l 43% velmi rozmanitý, jedná se skutečně o harmonický destilát. Je trochu krémovější než běžný gin, takže určitě stojí za ochutnání. Nasládlá chuť je zachována ve svém závěru, ale pepř Sansho s sebou přináší mírnou štiplavost.

Tento jedinečný nápoj je unikátní tím, že má výraznou chuť. Z jeho chuti se plně projeví japonský půvab a šarm. Je proto ideální pro ty, kteří hledají silný a odlišný nápoj. Gin Roku lze konzumovat jednoduše s ledem, nebo ho lze použít při vaření. Jeho silná a jedinečná chuť jej činí unikátním a vyváženým.

Určitě jej vyzkoušejte, nebudete litovat!

Výrobce / značka: Suntory
Země: Japonsko
Obsah alkoholu %: 43
Styl: Contemporary
Objem: 0.7 l
Chuť: Yuzu, Pepř, Jalovec, Zelený čaj