Rom De Luxe Wild Series No.30 Trinidad 0,7l 60,5% L.E.

Jsme velmi rádi, že Vám zde můžeme představit takto honosný rum, jako je právě Wild Series No.30. Tento rum byl destilován v Trinidad Distillers Limited v La Trinité. Společnost Trinidad Distillers Limited byla založena v roce 1949 a jako zdroj fermentace používá výhradně melasu z cukrové třtiny. Kromě toho pěstuje vlastní kmen kvasinek, který dodává rumům výraznou a přesto unikátní chuť.

Koupit Rom De Luxe Wild Series No.30 Trinidad 0,7l 60,5% L.E.

Právě rok 1991 je známý jako jeden z nejlepších ročníků trinidadských rumů vůbec. Wild Series No.30 byl destilován ještě v prosinci již zmiňovaného roku a lahvován v červnu 2022, zrál tedy celkem 30 let v tropickém a kontinentálním klimatu. Tento unikátní sud obsahující Bourbon vyprodukoval pouhých 198 lahví, máte tedy jedinečnou možnost ulovit si tu svou o zažít jedinečný požitek.

Dánskou společnost Rom de Luxe vytvořili tři přátelé, kteří sdílejí stejnou vášeň a tou je rum. Claus Andersen pochází ze Středního Jutska, Kim Pedersen a Michael Ginnerup jsou z Nového Zélandu. Společnost se specializuje na prodej lihovin, ale také prodává své vlastní značky Rom de Luxe.

Výrobce / značka: RomDeLuxe
Země: Trinidad
Destilerie: Trinidad Distillers Ltd
Obsah alkoholu %: 60,5
Styl zrání: Tropické
Rok lahvování: 2022
Zrání / typ sudu: Ex-bourbon
Objem: 0.7 l
Limitovaná edice: Ano
Počet lahví: 198