Teremana Tequila Blanco 0,75l 40%

Ochutnejte Teremana Tequila Blanco 0,75l 40%, tequilu z Mexika, za jejíž výrobou stojí Dwayne Johnson, známý také pod přezdívkou “The Rock”. Je vyrobena z nejkvalitnější agáve konkrétně ze 100% modré agáve, pěstované v Jalisco v Mexiku, která je pečlivě ručně sklizena a poté se pomalu peče podle tradiční receptury po dobu více než 24 hodin. To zajišťuje, že agáve má dokonalé množství sladkosti a komplexnosti.

Koupti Teremana Tequila Blanco 0,75l 40%

Jakmile je agáve uvařena, destiluje se v měděných tancích a poté zraje v dubových sudech. Tento proces stárnutí dodává chuti tequily jedinečnou hladkost a hloubku, ochutnat tuto tequilu je opravdovým potěšením. Vůně je kombinací jinak než pražené agáve a citrusů. Na patře má tequila kořeněný, ale přesto sladký charakter s tóny ananasu a citrusů. Zakončuje příjemným teplem, které přetrvává na jazyku. Po dozrání je tequila filtrována a stáčena do lahví s vysokou odolností 40%. Vyzkoušejte Teremana Tequila Blanco 0,75l 40% například jako součást koktejlu Tequila Sunrise.

Teremana Tequila Blanco 0,75l 40% je úžasná lihovina, která jistě zaujme i ty nejnáročnější znalce tequily. Bez ohledu na to, jak si ji vychutnáte, můžete si být jisti, že pijete jednu z nejlepších tequil, které Mexiko nabízí.

Výrobce / značka: Teremana
Země: Mexiko
Obsah alkoholu %: 40
Způsob destilace: Copper Pot still
Objem: 0.75 l