Vintense Merlot 0,75l 0%

Není nic lepšího, než si po náročném dni vychutnat sklenku červeného vína. Ale co když budete ještě řídit, jste těhotné či kojící ženy nebo jednoduše nechcete extra kalorie navíc? Není problém! Přicházíme se super alternativou, nealkoholickým vínem Vintense Merlot 0,75l 0%.

Koupit Vintense Merlot 0,75l 0%

Vintense je hroznové nealkoholické červené víno prémiové kvality, které se vyrábí ze stejného druhu hroznů, jenž se používají k výrobě alkoholických vín. Ovšem je za tím dlouhý a složitý výrobní proces. Hroznová šťáva se nechá kvasit, stejně jako je to u klasického vína. Poté přichází na řadu věda. Ve vakuu se nechá  alkohol působením nízkého tlaku při teplotě nižší, než je 40°C. A přesně díky tomuto kroku se beze změn zachová vůně i chuť pravého vína.

Na rozdíl od jiných nealkoholických vín má Vintense Merlot 0,75l 0% intenzivní aroma sušeného ovoce, konkrétně je to černý rybíz a borůvky, vynikají také třísloviny. Na patře je chuť plná s příjemnou rovnováhou sladké a kyselé.

Vintense Merlot se dobře hodí k různým pokrmům, je ideální ke grilované zelenině, červeným masům nebo sýrům. A pokud hledáte kreativnější způsob, jak si to užít, zkuste jej přidat do svých oblíbených smoothie receptů pro extra chuť.

Jestli hledáte skvělé červené víno, které je ale bez alkoholu, nehledejte nic jiného než Vintense Merlot 0,75l 0%. Získáte tak veškerou chuť a komplexnost, kterou od červeného vína očekáváte. A nejlepší na tom celém je ten fakt, že na chuti nelze vůbec nic poznat!

Vyzkoušejte sami!

Výrobce / značka: Vintense
Země: Belgie
Obsah alkoholu %: 0
Objem: 0.75 l
Nealko: Ano
Odrůda vína: Merlot
Barva vína: Červená