Vignobles Vellas Tiger Wood 0,75l 14%

Představujeme Vám novinku, Vignobles Vellas Tiger Wood 0,75l 14%, božské červené víno pocházející z jihu Francie, které nadchne Vaše chuťové pohárky svou chutí. Jak už samotný název napovídá, víno zraje ve dřevěných sudech, mnohým ovšem název také připomíná známého profesionálního golfistu Tigera Woodse. Teď už je jen na Vás, co v něm objevíte.

Koupit Vignobles Vellas Tiger Wood 0,75l 14%

Toto víno je cuvée, vyrobeno konkrétně ze dvou nejznámějších modrých odrůd ve Francii, je tím Merlot a Cabernet Sauvignon. Cabernet Sauvignon zrál právě v dřevěných sudech, zatímco merlot v nerezových tancích.

Toto zemité francouzské červené víno je vytvořeno s letitou vinařskou tradicí a je známé pro svou robustní chuť a intenzivní aroma. Pyšní se sytě červenou až rubínovou barvou a má vůni ostružin, malin a švestek spolu s jemnými náznaky koření, vanilky a čokolády. Na patře je Vignobles Vellas Tiger Wood plný a má skvělou strukturu a rovnováhu. Závěr je hladký, dlouhý a hedvábný s příjemnou tříslovou páteří.

Toto neuvěřitelné víno se dokonale hodí k pokrmům, jako je hovězí maso a zvěřina, stejně jako k tvrdým sýrům, jako je parmezán. Je vynikající pro zvláštní příležitosti a romantické večeře.

Červené víno Vignobles Vellas Tiger Wood 0,75l 14% Vás určitě potěší. Jeho intenzivní chuť, dlouhý závěr a komplexní buket z něj dělají oblíbence mezi znalci vína. Vychutnejte si toto božské francouzské červené s jídlem nebo samotné!

Výrobce / značka: Vignobles Vellas
Země: Francie
Kraj: Languedoc-Roussillon
Obsah alkoholu %: 14
Objem: 0.75 l
Kategorie: červená vína
Druh vína: Suché
Odrůda vína: Merlot, Cabernet Sauvignon, cuvée
Barva vína: Červená
Doporučená teplota podávání: 16 – 18 °C
Archivace: 3-5 let