Entrecôte Merlot Cabernet Syrah 0,75l 14%

Červené víno Merlot Cabernet Syrah 0,75l 14% jistě uspokojí i ty nejnáročnější jazýčky. Jedná se o cuvée odrůd Cabernet Sauvignon, Merlot a Syrah, které se pěstují ve vinařské oblasti Languedoc-Roussillon na jihu Francie, kde terasovité vinice lemují svahy pobřeží Středozemního moře. Hrozny pocházejí z pečlivě vybraných vinic a vinařství dodržuje tradiční francouzské postupy vinifikace.
Od okamžiku, kdy je korek vytažen, víno barvy rubínu naplní vzduch okouzlující vůní ostružin, černého rybízu a džemu s praženým aroma kávy a vanilky.

Koupit Entrecôte Merlot Cabernet Syrah 0,75l 14%

Entrecôte je polosuché červené víno, které se skvěle hodí ke klasickým francouzským jídlům, jako je například pečené jehněčí a vydatné dušené maso, grilovaný hovězí steak, rostbíf, telecí nebo těstoviny s houbami. Skvěle se hodí také ke zrajícím sýrům a různým uzeninám.

Entrecôte Merlot Cabernet Syrah 0,75l 14% je víno, které umožňuje okamžik čistého požitku. Jeho intenzivní a komplexní chutě z něj dělají perfektní doplněk k neformálnímu setkání nebo k dobrému kulinářskému zážitku. Sdílejte tuto lahodnou láhev s přáteli nebo si ji užijte jako speciální pochoutku, ať tak či onak, nebudete zklamáni.

Výrobce / značka: Les Grands Chais de France
Země: Francie
Kraj: Languedoc-Roussillon
Obsah alkoholu %: 14
Objem: 0.75 l
Kategorie: Červená vína
Druh vína: Polosuché
Odrůda vína: Merlot, Cabernet Sauvignon, Syrah
Barva vína: Červená
Doporučená teplota podávání: 14 – 16 °C
Archivace: 0-3 roky
Zbytkový cukr: 14,0 g/l