Nikka From The Barrel 0,5l 51,4%

Ještě do nedávna Japonsko s whisky spojováno nebylo, to se ale změnilo s příchodem whisky Nikka. Právě From The Barrel je jedním z nejslavnějších japonských whisky společností Nikka, která je nejstarším výrobcem whisky v Japonsku. Tento nápoj kombinuje single malt a obilnou whisky z palíren Miyagikyo a Yoichi. Konkrétně obsahuje více než 25 různých druhů japonských whisky, které jsou smíchány ve vyrovnaném poměru. Obrovská hloubka smyslových vjemů obsažených v alkoholu má svůj zdroj ve speciálně vybraných sudech mnoha typů, například dubovém bourbonu, sherry a čerstvých sudech z amerického dubu. Po smíchání destiláty společně zrají 3 až 6 měsíců.

Koupit Nikka From The Barrel 0,5l 51,4%

Nikka From The Barre 0,5l 51,4%l je komplexní whisky, která se vyznačuje jemnou chutí a intenzivními, hlubokými tóny vanilky, karamelu, a kouře. Má také příchuť lesního ovoce a dřeva. V chuti je objevíte sladké rozinky a sušené ovoce. Jeho krémová textura a měkký závěr se postupně rozšiřuje a pomalu se rozplývá. Pokud hledáte whisky se svěží chutí, která je plná sladkosti, Nikka From The Barrel je skvělou volbou.

Tento nápoj byl také získal mnoho ocenění, včetně bronzové medaile na Malt Maniacs Awards v roce 2013, zlaté medaile a trofeje na International Spirit Challenge v roce 2015 a vítězství ve své kategorii na World Whiskies Awards v roce 2019.

Je to skvělá whisky, kterou si nejlépe vychutnáte jako čistou s kostkou ledu, díky vysoké koncentraci alkoholu, 51,4%, je také ideální pro přípravu chutných koktejlů. Pikantním pokrmům, sýrům nebo uzeninám dodá tu správnou chuť a skvělý požitek.

Výrobce / značka: Nikka
Země: Japonsko
Obsah alkoholu %: 51,4
Typ: Blended
Objem: 0.5 l