Rémy Martin Club 1l 40%

Jména jako Hennessy, Martell, Courvoisier a Rémy Martin nebo chcete-li koňakové domy Velké čtyřky, jsou velmi známé po celém světě. Tyto domy skutečně dominují veškerému světovému prodeji ikonické francouzské brandy. My se v dnešním článku zaměříme přímo na Rémy Martin Club 1l 40%. Jedná se o velmi intenzivní koňak, a to díky obsahu jemných šampaňských eaux-de-vie, které zrají od 5 do 25 let. Koňak Rémy Martin Club obsahuje eaux-de-vie z Grande Champagne a to ze 70% a Petite Champagne ze zbylých 30%.

Koupit Rémy Martin Club 1l 40%

Oba jsou proslulí výrobou nejjemnějšího koňaku v regionu, a to díky jedinečnému složení půdy. Koňak Remy Club je navržený sklepmistrem André Giraudem, byl vytvořen v roce 1985 jako intenzivní, aromatický a komplexní koňak pro muže. Díky dlouhému a intenzivnímu závěru je ideální pro párování s bohatými a skvěle ochucenými jídly. Užijte si ho s ledem, abyste zintenzivnili jeho sílu.

Jsou zde cítit ovocné tóny, bohatá chuť sušených meruněk, dubové tóny, skořice, a pečené mandle. Vůně květinových tónů a intenzivní tóny jasmínu dodávají celkové chuti ten správný prožitek.

Unikátní láhev je osmiúhelná, říkáte si proč právě osm hran? V Číně je právě číslo osm považováno za šťastné. Lahev je zabalena v elegantní krabici se stříbrným vzhledem, a tak je vhodná i jako dárek.

Výrobce / značka: Rémy Martin
Země: Francie
Obsah alkoholu %: 40
Barva: Světlý jantar
Zrání / typ sudu: Oak
Objem: 1 l
Chuť: Mandle, Skořice, Jasmín, Ovoce
Aroma: Mandle, Skořice, Ovoce