Singleton of Glendullan Game of Thrones House Tully 0,7l 40% GB L.E.

Glendullan se nachází v Dufftownu, což je jedním z nejrušnějších epicenter whisky a domovem některých z největších skotských whisky, které kdy byly vytvořeny. Lihovar byl založen v roce 1898 společností William Williams & Sons z Aberdeenu. Značka Singleton se ve skutečnosti vyrábí ve třech skotských palírnách whisky, jedním z nich je právě Glendullan. A právě úspěšný seriál Hra o trůny se spojil s lihovarem spojil a společně stvořili osm vzácných skotských inspirovaných královskými rody Západozemí.

Koupit Singleton of Glendullan Game of Thrones House Tully 0,7l 40% GB L.E.

Na počest osmé a poslední sezóny tohoto fenomenálního seriálu nesou jednotlivé lahve skotských whisky jména sedmi královských rodin tohoto slavného seriálu. Singleton of Glendullan je věnován královskému domu Tully. Tyto ikonické whisky slouží jako sběratelské předměty nejen pro milovníky Hry o trůny, ale taktéž pro milovníky whisky.

Whisky zraje v sudech po bourbonu. Hned po otevření lahve whisky ucítíte příjemné tóny citrusů a hřebíčku, následuje chuť sladkého ovoce zelených jablek a vanilkových bobů, tato whisky má teplý a aromatický závěr po skořici. Etiketa lahve je zdobena skákajícím pstruhem, který je symbolem právě domu rodu Tully.

Kupte si svou lahev ještě dnes!

Výrobce / značka: Singleton of Glendullan
Země: Skotsko
Obsah alkoholu %: 40
Typ: Single Malt
Objem: 0.7 l
Limitovaná edice: Ano